Mathematics
Aubrie
2015-11-14 04:46:27
if 3 1/2 lb of bananas cost $4.96 how much would 1 lb cost
ANSWERS
Johanna54u
2015-11-14 07:32:49

It would cost around $1.42. 

ADD ANSWER