Mathematics
wasikin146
2016-04-22 03:07:42
it costs 2.80 to make a sandwich at the local deli shop to make a profit the deli sells it at a price that is 170%of the cost
ANSWERS
Misterbootsie
2016-04-22 09:04:19

The sandwich sells for 4.76

ADD ANSWER