Mathematics
drwhogirl44
2021-02-23 09:21:57
what is $11.49 for 3 packages
ANSWERS
Wiszynski531
2021-02-23 10:51:29

The unit rate for each package would be $3.83 because $11.49 divided by 3 equals $3.83

cobbke
2021-02-23 10:52:44

$11.49/ 3 packages= $3.83/package The final answer is $3.83/package~

ADD ANSWER