Mathematics
skarlete
2015-11-04 21:19:42
suppose you buy 1.25-pound package of ham at $5.20 per pound.How much money did you spend
ANSWERS
peyte
2015-11-05 00:50:15

You spent $6.50 on the ham

ADD ANSWER